Atribuită Cumpărare directă

Rolă prosop hârtie Matic, 2 straturi, 150m – 102 bucăți

Număr anunț
DA32908353
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.588,98 RON
Valoare atribuită
4.588,98 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.588,98 RON

din 4.588,98 RON estimat