Atribuită Cumpărare directă

Minge fotbal JOMA ROMANIA Echipa Nationala de Fotbal a Romaniei, marime T5, galben-rosu

Număr anunț
DA32908445
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
37451700-1 · Mingi de fotbal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,16 RON
Valoare atribuită
100,16 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,16 RON

din 100,16 RON estimat