Atribuită Cumpărare directă

INCARCATOR XR 18V/54V INC RAPIDA DEWALT

Număr anunț
DA32909363
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,86 RON
Valoare atribuită
663,86 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,86 RON

din 663,86 RON estimat