Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii centrale termice (autorizari ISCIR)
- Număr anunț
- DA32909364
- Autoritate contractantă
- Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL CRISERV SRL (CUI 32381388)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.962,44 RON
- Valoare atribuită
- 11.962,44 RON
- Data publicării
- 29.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.