Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere periferice informatice

Număr anunț
DA32909594
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
ŞOFRON GEORGE RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35392276)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.830 RON
Valoare atribuită
43.830 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.830 RON

din 43.830 RON estimat