Atribuită Cumpărare directă

SCAUN LEGANZA C11

Număr anunț
DA32910669
Autoritate contractantă
COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.290,25 RON
Valoare atribuită
6.290,25 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.290,25 RON

din 6.290,25 RON estimat