Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de echipamente IT in cadrul activitatilor de : functionarului public virtual, drona

Număr anunț
DA32910979
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
ABITEK DEVICES SRL (CUI 31176431)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237.910 RON
Valoare atribuită
237.910 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237.910 RON

din 237.910 RON estimat