Atribuită Cumpărare directă

servicii de interpretare muzica populara cu sau fara orchestra - pt ziua romilor

Număr anunț
DA32912836
Autoritate contractantă
Comuna Amarastii de Jos (CUI 5001970)
Furnizor / câștigător
COJOPOWERMUZIC S.R.L. (CUI 45893240)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat