Atribuită
Cumpărare directă
Fire sutura BX563(120 buc),BX377(72buc),BX127(72 buc),BX1127(120buc),BX144(60 buc),BX328(48buc)
- Număr anunț
- DA32913435
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.959 RON
- Valoare atribuită
- 4.959 RON
- Data publicării
- 29.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.