Atribuită Cumpărare directă

Reparatie hidroizolatie acoperis

Număr anunț
DA32915250
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 370 Ionesti (CUI 26297747)
Furnizor / câștigător
SOLID PROVIDER S.R.L. (CUI 46127836)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat