Atribuită Cumpărare directă

Reparatie motosapa G14 SI MOTOSAPA G94 VP-VPFC

Număr anunț
DA32915648
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
MAT MAGRIT SA (CUI 8040884)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.557,15 RON
Valoare atribuită
1.557,15 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.557,15 RON

din 1.557,15 RON estimat