Atribuită Cumpărare directă

UV lamp 254 nm for ASM (AFS-L /SDS 500) si UV lamp (RiOs 60-220, Elix/AFS 40-150)

Număr anunț
DA32915709
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.848 RON
Valoare atribuită
5.848 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.848 RON

din 5.848 RON estimat