Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice

Număr anunț
DA32915919
Autoritate contractantă
COMUNA PIATRA SOIMULUI (PRIMARIA COMUNEI PIATRA SOIMULUI) (CUI 2613044)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE ASISTENTA TEHNICA S.R.L. (CUI 45935280)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat