Atribuită Cumpărare directă

Mentenanță iluminat public

Număr anunț
DA32916304
Autoritate contractantă
COMUNA DARLOS (PRIMARIA DARLOS SIBIU) (CUI 4406010)
Furnizor / câștigător
SANDA EMIL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 44001881)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.466,15 RON
Valoare atribuită
9.466,15 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.466,15 RON

din 9.466,15 RON estimat