Atribuită Cumpărare directă

Interfata pentru conexiune directa Paradox 307USB, 60 m, port serial/USB, 57,6k baud

Număr anunț
DA32916879
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,10 RON
Valoare atribuită
294,10 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,10 RON

din 294,10 RON estimat