Atribuită Cumpărare directă

MODERNIZARE SI DOTARE PARCURI MUNICIPIUL BEIUS SI LOC. APARTINATOARE DELANI CF ANUNT NR. 3085

Număr anunț
DA32917406
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
48912000-4 · Jocuri pentru copii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293.092,63 RON
Valoare atribuită
293.092,63 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293.092,63 RON

din 293.092,63 RON estimat