Atribuită Cumpărare directă

PANOURI PFL

Număr anunț
DA32918411
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
TECNOMIR GRUP SRL (CUI 31544347)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,33 RON
Valoare atribuită
797,33 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,33 RON

din 797,33 RON estimat