Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie interior 27595 mp si exterior 1880 mp - APRILIE 2023

Număr anunț
DA32918914
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DANALEX DD PARTENER SRL (CUI 30673858)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.663,50 RON
Valoare atribuită
7.663,50 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.663,50 RON

din 7.663,50 RON estimat