Atribuită Cumpărare directă

Produse lactate CR

Număr anunț
DA32918947
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,75 RON
Valoare atribuită
108,75 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,75 RON

din 108,75 RON estimat