Atribuită Cumpărare directă

Pachet Controale

Număr anunț
DA32919244
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI RO18923009)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141626-4 · Truse de dozaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.193,60 RON
Valoare atribuită
5.193,60 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.193,60 RON

din 5.193,60 RON estimat