Atribuită Cumpărare directă

REZERVOARE DE CERNEALA (NEGRU, ALBASTRU, GALBEN, ROSU) PENTRU IMPRIMANTA BROTHER MFC T920DW

Număr anunț
DA32919264
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Furnizor / câștigător
NESS CONSULTING COMPANY SRL (CUI 17747281)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.528 RON
Valoare atribuită
1.528 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.528 RON

din 1.528 RON estimat