Atribuită
Cumpărare directă
Vitrina frigorifica dubla, 1000 litri
- Număr anunț
- DA32919280
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- NEW HORECA S.R.L. (CUI 42132627)
- Cod CPV
- 42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.185 RON
- Valoare atribuită
- 9.185 RON
- Data publicării
- 29.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.