Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igienizare birouri cf oferta, pentru un numar de 9 birouri

Număr anunț
DA32919731
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
MICROTRANS DESIGI SRL (CUI 35376459)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.320 RON
Valoare atribuită
13.320 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.320 RON

din 13.320 RON estimat