Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu statui Dacice

Număr anunț
DA32919968
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
SELVA BELAZ SRL (CUI 33932612)
Cod CPV
37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.072,33 RON
Valoare atribuită
59.072,33 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.072,33 RON

din 59.072,33 RON estimat