Atribuită Cumpărare directă

Instalație electrică interioară

Număr anunț
DA32920056
Autoritate contractantă
Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
Furnizor / câștigător
MAFIN SRL (CUI 10786968)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.107,71 RON
Valoare atribuită
19.107,71 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.107,71 RON

din 19.107,71 RON estimat