Atribuită
Cumpărare directă
Laptop A315 cu procesor AMD Ryzen™ 3 5300U pana la 3.8 GHz
- Număr anunț
- DA32920211
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- BLUPIXEL SYSTEMS SRL (CUI 36395670)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.260 RON
- Valoare atribuită
- 10.260 RON
- Data publicării
- 29.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.