Atribuită Cumpărare directă

Proceduri Standard Control Intern Managerial + Proceduri contabile pt institutii publice

Număr anunț
DA32920322
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii si tineret Constanta „Calutul de mare“ (CUI 15153606)
Furnizor / câștigător
RENTROP & STRATON -GRUP DE EDITURA SI CONSULTANTA IN AFACERI S.R.L. (CUI 7782311)
Cod CPV
22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.809 RON
Valoare atribuită
1.809 RON
Data publicării
29.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.809 RON

din 1.809 RON estimat