Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masaj

Număr anunț
DA32921479
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
PERCĂ I. IOAN - ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE SI RECUPERARE MEDICALA (CUI 46084280)
Cod CPV
98333000-6 · Servicii de masaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat