Atribuită
Cumpărare directă
MAI COMPACTOR MOTOR HONDA GXR120.
- Număr anunț
- DA32922061
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.981,33 RON
- Valoare atribuită
- 12.981,33 RON
- Data publicării
- 30.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.