Atribuită Cumpărare directă

Sistem de alarma contra incendiilor - LCRPPPV

Număr anunț
DA32923335
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
TECHNO ELECTRO SECURITY COMPANY SRL (CUI 15357606)
Cod CPV
45312100-8 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.432 RON
Valoare atribuită
42.432 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.432 RON

din 42.432 RON estimat