Atribuită Cumpărare directă

produse din carne

Număr anunț
DA32923626
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
Furnizor / câștigător
DANEXIA TOP MARKET S.R.L. (CUI 42052110)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068 RON
Valoare atribuită
2.068 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.068 RON

din 2.068 RON estimat