Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezvoltare a conceptelor grafice

Număr anunț
DA32925288
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
Fish'n Bricks (CUI 16447294)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.550 RON
Valoare atribuită
44.550 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.550 RON

din 44.550 RON estimat