Atribuită Cumpărare directă

Pastile Phenol Red Testare PH Testare Fotometru 250 pastile

Număr anunț
DA32925721
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,48 RON
Valoare atribuită
176,48 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,48 RON

din 176,48 RON estimat