Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE BUSS

Număr anunț
DA32925896
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VLADENI (CUI 22740433)
Furnizor / câștigător
GUTEN FARTH SRL (CUI 15142232)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.831,92 RON
Valoare atribuită
1.831,92 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.831,92 RON

din 1.831,92 RON estimat