Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi Arctic si Frigider cu o usa Arctic

Număr anunț
DA32925948
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI 27929000)
Cod CPV
39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.850 RON
Valoare atribuită
15.850 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.850 RON

din 15.850 RON estimat