Atribuită Cumpărare directă

Gestionare electronica a datelor (GED) (Rev.2)

Număr anunț
DA32927023
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
MARELE MIC SRL (CUI 31520887)
Cod CPV
48613000-8 · Gestionare electronica a datelor (GED) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat