Atribuită Cumpărare directă

materiale instalatii

Număr anunț
DA32927505
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
PRO NRG S.R.L. (CUI 35934350)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,95 RON
Valoare atribuită
277,95 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,95 RON

din 277,95 RON estimat