Atribuită
Cumpărare directă
Camera Web Full HD 1920x1080 cu Microfon, CMOS, 30fps, USB2.0, Win XP Vista 7 8 10
- Număr anunț
- DA32927577
- Autoritate contractantă
- Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Dolj (CUI 17187222)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237240-3 · Camera web (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340,35 RON
- Valoare atribuită
- 340,35 RON
- Data publicării
- 30.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.