Atribuită Cumpărare directă

CUTIE ORGANIZATOR DE MEDICAMENTE SAPTAMANAL BP MEDICAL 28CASETE

Număr anunț
DA32928398
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,50 RON
Valoare atribuită
397,50 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,50 RON

din 397,50 RON estimat