Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanţă pentru implementare proiect Reabilitare GPP

Număr anunț
DA32929029
Autoritate contractantă
ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
Furnizor / câștigător
ACORD CONSULTING FOND SRL (CUI 36117568)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.750 RON
Valoare atribuită
50.750 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.750 RON

din 50.750 RON estimat