Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in per. 31.03 -02.04 .2023- in 104 camere duble si 1 camera tripla-211 persoane

Număr anunț
DA32930498
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti (CUI 4203563)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.564,59 RON
Valoare atribuită
45.564,59 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.564,59 RON

din 45.564,59 RON estimat