Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare DTAC, PTh+DE+CS, DTOE, asistenta tehnica

Număr anunț
DA32930547
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
AB ROUTE PROIECT SRL (CUI 33089072)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169.000 RON
Valoare atribuită
169.000 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169.000 RON

din 169.000 RON estimat