Atribuită Cumpărare directă

Pachet digitalizare Echipamente si software PNRAS Talpos

Număr anunț
DA32931256
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.883 RON
Valoare atribuită
31.883 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.883 RON

din 31.883 RON estimat