Atribuită
Cumpărare directă
LEXMARK CS720BK CS-720BK CS 720BK 74C2SK0 - Toner - Compatibil: LEXMARK CX725 - BK, M, C
- Număr anunț
- DA32931421
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
- Furnizor / câștigător
- INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.899,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.899,28 RON
- Data publicării
- 30.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.