Atribuită Cumpărare directă

Stingator auto Pulbere 1 Kg omologat RAR

Număr anunț
DA32931438
Autoritate contractantă
COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,97 RON
Valoare atribuită
368,97 RON
Data publicării
30.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,97 RON

din 368,97 RON estimat