Atribuită
Cumpărare directă
L-ARGININE flacon x 30 comprimate
- Număr anunț
- DA32931884
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
- Cod CPV
- 33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,20 RON
- Valoare atribuită
- 384,20 RON
- Data publicării
- 30.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.