Atribuită
Cumpărare directă
Studii privind aspectele economice ale reducerii riscurilor /prevenirii accidentelor
- Număr anunț
- DA32933935
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARI ECONOMICE ,,COSTIN C. KIRITESCU,,- ACTIVITATE ECONOMICA (CUI 40431894)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245.000 RON
- Valoare atribuită
- 245.000 RON
- Data publicării
- 31.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.