Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC Calculator Computer Desktop Intel i3 10100 RAM 4GB SSD 256GB Monitor 27" Windows 10 PRO

Număr anunț
DA32935750
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR NEAMT (CUI 17474394)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.991 RON
Valoare atribuită
1.991 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.991 RON

din 1.991 RON estimat