Atribuită Cumpărare directă

ATIReactivi gaze in sange compatibil cu analizorul GEM PREMIER 3000/3500 - cartus x 75 teste

Număr anunț
DA32937089
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.775 RON
Valoare atribuită
13.775 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.775 RON

din 13.775 RON estimat