Atribuită
Cumpărare directă
TERMOMETRU STICLA CU MERCUR 0-100 CU ETALONARE
- Număr anunț
- DA32937647
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.698,40 RON
- Valoare atribuită
- 9.698,40 RON
- Data publicării
- 31.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.